EST

POWER SHAPE

PowerShape on mittekirurgiline ja -invasiivne aparaat, mille abil on võimalik vabaneda üleliigsest rasvast ning vormida keha kaunimaks ja harmoonilisemaks. PowerShape sobib ühtviisi hästi nii meestele kui naistele, vähendades kogunenud rasva turvaliselt. Täiusliku tulemuse saamiseks peaks suurendama kehalist koormust ja muutma tervislikumaks ka oma menüü.

Eelised & kasutegur

  ·         Toimib igasuguses toonuses naha korral.

  ·         Vähendab rasvakihi paksust ja ümbermõõtu.

  ·         Trimmib kõhu-, puusa- ja käsivarte piirkonda ning reite väliskülgi.

  ·         Vabanenud rasvarakud eemaldatakse ohutult kehast.

  ·         Meetod on mittekirurgiline ja ei eelda süstimist.

  ·         Puudub vajadus tuimastuse ja valuvaigistite järgi.

PowerShape 
PowerShapeis on rakendatud mitu erineva tehnoloogia jõud: lipolaser, bi-polaarne raadiolaine (RF) ja vaakummassaaž. PowerShape on spetsiaalselt väljatöötatud suurenenud rasvrakkude kahandamiseks, naha ainevahetuse parandamiseks ja kollageeni tootmise stimuleermiseks, mille tulemusena nahk pinguldub ja sileneb.

Taastumisaeg
Mingit erilist taastumisaega hoolduse järel vaja ei lähe, klient võib kohe tagasi pöörduda oma tavapärase tegevuse juurde.

Kogemused
Olenevalt hooldatavast kehapiirkonnast kestab protseduur 5–20 minutit.

Tulemused
Tulemused võivad ilmneda 14–28 päeva möödudes, kuid seda vaid tervisliku dieedi ja piisava kehalise koormuse korral. Arvestada tuleks vähemalt nelja hooldusseansiga, mida tehakse 1-2 nädalastega intervallidega.