EST

OXY JET HAPNIKUHOOLDUS

Vananemine on kahjuks vältimatu protsess, millega kaasnevad naha elastsuse, niiskustaseme ja elujõu langus. Rakkude taastumiseks, uuendamiseks ja rakutegevuse elavdamiseks vajab keha pidevalt vett ja hapnikku.

Oxy Jet hapnikukoorimine on uuenduslik tehnoloogia, mille abil viiakse nahakoe sügavamatesse kihtidesse vett ja hapnikku, aidates seega taastada naha loomulikku tervet sära. Naha seisundi märgatavat paranemist täheldatakse juba pärast esimest hooldust.

Oxy Jet Peel toimib korraga 5 tasandil.

 1.       Sügavpuhastus. Hapnikku ja vett kasutades puhastatakse nahk ettevaatlikult aja jooksul kogunenud jääkainetest, mis muudavad selle tuhmiks ja väsinuks.

 2.       Koorimine. Elutud naharakud eemaldatakse turvaliselt, taastades naha elujõu ja sära.

 3.       Niisutamine. Hapnikku ja aktiivaineid sisaldav juga niisutab ja jahutab nahka ning tekitab heaolutunde.

 4.       Hapnikuvarustus. Hooldusega viiakse hapnik ja aktiivained sügavale dermisesse, millega taastatakse naha elujõud. Nahk saab rikkalikult hapnikku, mida läheb vaja ka uue kollageeni tootmiseks. Kollageen on naha elastsuse ja noorusliku välimuse võtmeelement.

 5.       Mikroringe. OxyJet hapnikukoorimine ergutab hooldatavas piirkonnas mikroringet.

Oxy Jet hapnikukoorimine sobib nii meestele kui naistele ning kõikidele nahatüüpidele.
Meie kasutame Oxy Jet koorivat hapnikuhooldust näol, kaelal ja dekolteepiirkonnas. Samas sobib Oxy Jet hooldus kõikidele kehapiirkondadele, mis vajavad nahka silendava toimega sügavpuhastust ja -niisutamist, näiteks võib hooldust teha kätele ja jalgadele.