EST

K&V
RESTYLANE

Küllap on paljud endamisi kaalutlenud, milline võiks olla sobiv mittekirurgiline näonoorenduse meetod. Rohkem polegi vaja otsida! Revolutsiooniline naha täitesüst Restylane® annab tulemuseks naha tõhusa noorenemise süstide abil. Kuigi tänapäeval pakutakse hulgaliselt kõikvõimalikke kortsutäitjaid ehk fillereid, kaasneb enamiku kasutamisega terve rida tagasilööke, sh allergilised reaktsioonid ja suhteliselt lühiajaline efekt. Restylane® on turvaline ja looduslik kosmeetiline täitesüst, mis ei too endaga kaasa nimetatud probleeme, ja seda tänu oma unikaalsele keemilisele koostisele.

Huulte muutmine täidlasemaks.
Suuümbruse kortsude vähendamine/kaotamine.
Nasolabiaalvoltide (ninast suuni) ja silmaümbruse kortsude muutmine vähem märgatavaks.
Näoovaali (põskede) ja suujoone kujundamine.

K: Millest Restylane® koosneb? 
V: Restylane® on valmistatud stabiliseeritud nahaomasest hüaluroonhappest, mida leidub kõikides elusorganismides. Restylane® on läbipaistev geeljas aine, mida süstitakse vahetult nahapinna alla. Viies Restylane’i ettenähtud piirkonda, täidab ja tõstab hüaluroonhape seejärel kortsupõhja ja väiksemaid kurde, mille tagajärjel muutub nahapind siledamaks. Veelgi enam: omadus, mis eristab Restylane’i muudest naha täitesüstidest, on viis, kuidas Restylane® tungib nahakoesse ja seob loomulikul teel veemolekule. Seetõttu aitavad modifitseeritud veemolekulid saavutada ja säilitada kudede kohevust, jättes lõpptulemusena loomuliku üldmulje. Aja jooksul Restylane® järk-järgult imendub kehas ja lahustub, jätmata endast mingeid jälgi. Restylane’i süstide mõju on koheselt nähtav ja tulemus kestab reeglina kuus kuud kuni kaks aastat.

K: Millised on Restylane’iga kaasnevad soovimatud kõrvalnähud?
V: Nagu eelpool öeldud, on Restylane® turvaline ja efektiivne mõõdukate kuni tugevate nina- ja suuümbruse kortsude taandamise meetod. Kõigest hoolimata, nagu igasuguse kosmeetilise protseduuriga, võivad ka Restylane’i täitesüstidega kaasneda mitmesugused kõrvalnähud. Kuigi harva, kuid siiski võivad Restylane’i kasutamisega kaasneda järgmised nähud: nahapunetus, verevalumid, tursed, naha suurenenud tundlikkus ja mõõdukas valuaisting. Nimetatud kõrvalnähtude ilmnemisel tuleks teada, et need mööduvad mõne päeva jooksul.

Põhjalikumat teavet leiate kodulehelt aadressil: www.restylane-filler.eu