EST

K&V
RASVAEEMALDUS

Iga kuu laseb endale rasvaimu teha suur hulk naisi ja mehi, lootuses vabaneda meelehärmi tekitavatest rasvakogumitest kehal. Siiski on neid kellele operatsiooniga kaasnevad riskid on piisavalt suurteks takistusteks, et parandada välimust sel meetodil. Mida meil tegelikult oma puusade, kõhu ja reite välimuse parandamiseks vaja on, see on mitteinvasiivne, mittekirurgiline ja vähem kulukas meetod.

Kas poleks meeldiv, kui leiduks võimalus eemaldada liigne rasv ainult teatud kehaosadelt, kaotamata seda kusagilt mujalt? Kas tõesti liiga ilus, et tõsi olla? Kindlasti on taolised mõtted mõlkunud paljude peas, kuid nüüd on see reaalsus, mida võimaldab mittekirurgiline LipoLaser, või PowerShape „liposuktsioon“ või mesoteraapia.

K: Mis on mittekirurgiline PowerShape “liposuktsioon”?
V: PowerShape-aparaat on pilet saleda kehani neile meie seast, kel pole vaja kaotada silmatorkavalt palju ümarusi. PowerShape kasutab keharasva sulatamiseks lipolaserit.

K: Mis sellest rasvast edasi saab?
V: Lõhustatud rasv eemaldatakse keha poolt loomulikul teel ja täiesti ohutult.

K: Kui palju rasva on võimalik PowerShape-aparaadiga eemaldada?
V: Reeglina eemaldatakse töödeldavas piirkonnas 1–3 mm rasva, s.t oluliselt vähem, kui on võimalik standardse liposuktsiooni abil. Samas ei kaasne protseduuriga valusid, verevalumeid ega verejooksu, puudub infektsiooni- või põletuserisk ning juba 1–2 nädala möödudes võib ette võtta järgmise seansi.

K: Mis on mesoteraapiline rasvaeemaldus?
V: Mesoteraapilise rasvaeemalduse käigus viiakse rasvalõhustav preparaat mikrosüstidena probleemsetesse piirkondadesse, kuhu on ladestunud soovimatut rasva, kõige sagedamini reitel, istmikul, puusadel, rinnal, õlavartel, kaelal ja silmalaugude all. Mesoteraapia rasvarakkudest rasva väljutav terviklik toime avaldub mitme mittekirurgilise protseduuri järel, mis kokku kestavad 3–9 kuud. Kahjuks tähendab see ühtlasi, et kui võtate samal ajal kaalus juurde, ladestub rasv taas juba hooldatud piirkondadele.