EST

K&V
LIPOLASER

Lipolaser – mõistlik alternatiiv rasvaimule

LipoLaser – uus revolutsiooniline süsteem, mis kasutab madala tasemega lasereid tselluliidi silumiseks , rasva vähendamiseks ja keha vormimiseks. Lipolaser kasutab madala tasemega lasereid stimuleerides loomulikku protsessi organismis- vabastada sisu rasvarakkudest.

K: Mitu hooldust tuleb teha?
V: Soovitame 1 hooldus nädalas, 1-12 nädala jooksul. Te võite kaotada kuni 1-2 suurust töödeldud alast kohe peale esimest hooldust.

K: Kas saab töödelda ainult ühe piirkonna või mitu?
V: Ühe hooldusega saab töödelda kaks piirkonda.

K: Kas saavutatud tulemus säilib ka tulevikus?
V: Kui pead dieeti ja teed trenni, siis jah.

K: Mis juhtub rasvaga?
V: Rasvarakud ei ole kahjustatud, kuid tänu laservalguse mõjule vabastavad nad rakkudest sisu. Sisu koosneb veest, glütseroolist ja vabadest rasvahapetest. Pärast ravi glütserool või suhkur kiiresti imenduvad organismist. Vesi viib välja vabu rasvhappeid läbi lümfisüsteemi neerude kaudu ning seejärel eritub organismist uriiniga.

K:Kas protseduur on valus?
V: Ei, ta on täiesti valutu.

K: Kas pean ravikuuri jätkama, et tulemust säilitada?
V: See sõltub teie elustiilist.

K: Millised harjutusi peaks tegema peale ravi Lipolaseriga?
V: Igasugused harjutused kardiovaskulaarse süsteemi jaoks,vastavalt kliendi tervisele ja seisundile.

Prantsuse arsti dr Michel Pistori 1950. aastate keskel väljatöötatud mesoteraapia on viimastel aastatel taas tähelepanu keskpunkti tõusnud, ja seda tänu uutele teaduslikele saavutustele, mis on võimaldanud täiustada mesoteraapia teostamise vahendeid. Mesoteraapiaga saadud tulemusi on tänaseks põhjalikult uuritud ja dokumenteeritud.

K: Mis on mesoteraapia ja kuidas seda tehakse? 
V: Mesoteraapia on invasiivne meetod aktiivainete sisseviimiseks mikrosüstidena, mida rakendatakse naha noorendamiseks, silueti kujundamiseks, tselluliidi vähendamiseks, , rasva eemaldamiseks konkreetsest piirkonnast ja üldiseks kaalukaotuseks. Mesoteraapia protseduurid koosnevad paljudest mikrosüstidest, mille abil viiakse vahetult naha alla või naha siseselt ravimeid, homöopaatilisi preparaate, spetsiaalseid taimeekstrakte, vitamiine, mineraale või aminohappeid.

K: Kas mesoteraapia on valulik protseduur?
V: Mesoteraapia käigus tehtavad mikrosüstid on suhteliselt valutud. Valuaisting sõltub patsiendist, kuid olenevalt patsiendist on võimalik teha lokaalset tuimestust.

K: Millistele kehaosadele saab mesoteraapiat teha?
V: Mesoteraapiat saab rakendada peaaegu kõikidel kehaosadel.